Sat─▒┼č S├Âzle┼čmesi
Markalar
 
Yorumlar
 
Al─▒┼čveri┼č Sepeti
0 ├╝r├╝n var.
 
Fatural─▒

 
Kolayl─▒klar

 
├ľzel
 

Sat─▒┼č S├Âzle┼čmesi

 

Zay─▒flama ürünleri Sat─▒┼č Sözle┼čmesi

MADDE 1-1 – SATICI

Ünvan─▒
: zayiflamailaci.org
Telefonu
: 216 606 17 98
Email
: info@syu.com.tr
   

MADDE 1-2 – ALICI

Al─▒c─▒ :
Teslimat Adresi :

MADDE 2 – KONU

─░┼čbu sözle┼čmenin konusu, ALICI’n─▒n (zayiflamailaci.org) internet ma─čazas─▒ndan sipari┼čini yapt─▒─č─▒ yukar─▒da nitelikleri ve sat─▒┼č fiyat─▒ belirtilen ürünlerin sat─▒┼č─▒ ve teslimi ile ilgili olarak 4077 say─▒l─▒ Tüketicilerin Korunmas─▒ Hakk─▒ndaki Kanun ve Mesafeli Sözle┼čmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakk─▒nda Yönetmelik hükümleri gere─čince taraflar─▒n hak ve yükümlülüklerinin saptanmas─▒d─▒r.

MADDE 3 – SÖZLE┼×ME KONUSU ÜRÜNLER

Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktar─▒, Marka/Modeli, Rengi, Sat─▒┼č Bedeli yukar─▒da belirtildi─či gibidir. Ürün özellikleri hakk─▒nda daha detayl─▒ bilgiyi, üzerine t─▒klayarak alabilirsiniz.

MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, zayiflamailaci.org  internet ma─čazas─▒nda sözle┼čme konusu ürünün temel nitelikleri, sat─▒┼č fiyat─▒ ve ödeme ┼čekli ile teslimata ili┼čkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi oldu─čunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdi─čini kabul ve beyan eder.4.2- Sözle┼čme konusu ürün, yasal 7 günlük süreyi a┼čmamak ko┼čulu ile internet ma─čazas─▒nda ön bilgiler içinde aç─▒klanan süre içinde ALICI’n─▒n belirtti─či adrese sevkedilir. 4.3- Sözle┼čme konusu ürün, ALICI’dan ba┼čka bir ki┼či/kurulu┼ča teslim edilecek ise, teslim edilecek ki┼či/kurulu┼čun teslimat─▒ kabul etmemesininden SATICI sorumlu tutulamaz. 4.4- SATICI, sözle┼čme konusu ürünün sa─člam, eksiksiz, sipari┼čte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullan─▒m k─▒lavuzlar─▒ ile teslim edilmesinden sorumludur. 4.5- Sözle┼čme konusu ürünün teslimat─▒ için ürün bedelinin ALICI’n─▒n tercih etti─či ödeme ┼čekli ile ödenmi┼č olmas─▒ ┼čartt─▒r. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kay─▒tlar─▒nda iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülü─čünden kurtulmu┼č kabul edilir. 4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kart─▒n─▒n ALICI’n─▒n kusurundan kaynaklanmayan bir ┼čekilde yetkisiz ki┼čilerce haks─▒z veya hukuka ayk─▒r─▒ olarak kullan─▒lmas─▒ nedeni ile ilgili banka veya finans kurulu┼čun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’n─▒n kendisine teslim edilmi┼č olmas─▒ kayd─▒yla ürünün 3 gün içinde SATICI’ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI’ya aittir. 4.7- SATICI mücbir sebepler veya sevkiyat─▒ engelleyen hava muhalefeti, ula┼č─▒m─▒n kesilmesi gibi ola─čanüstü durumlar nedeni ile sözle┼čme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI sipari┼čin iptal edilmesini, sözle┼čme konusu ürünün varsa emsali ile de─či┼čtirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmas─▒na kadar ertelenmesi haklar─▒ndan birini kullanabilir. ALICI’n─▒n sipari┼či iptal etmesi halinde ödedi─či tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir. 4.8- Garanti belgesi ile sat─▒lan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin ar─▒zal─▒ veya bozuk olanlar, garanti ┼čartlar─▒ içinde gerekli onar─▒m─▒n yap─▒lmas─▒ için SATICI’ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri ALICI taraf─▒ndan kar┼č─▒lanacakt─▒r. 4.9- ALICI taraf─▒ndan belirtilen teslimat adresinin geçici veya anonim bir mekan (örne─čin posta kutusu, kargo ofisi, postane gibi) olmas─▒ durumunda, SATICI, ALICI’dan adres düzeltmesi talep eder, adres düzeltmesi yap─▒lmamas─▒ durumunda, SATICI, sözle┼čmeye iptal etmek ve tahsil edilen ücreti iade etmek hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutar.

MADDE 5 – CAYMA HAKKI

ALICI, sözle┼čme konusu ürürünün kendisine veya gösterdi─či adresteki ki┼či/kurulu┼ča tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakk─▒na sahiptir. Cayma hakk─▒n─▒n kullan─▒lmas─▒ için bu süre içinde SATICI’ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulmas─▒ ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullan─▒lmam─▒┼č olmas─▒ ┼čartt─▒r. Bu hakk─▒n kullan─▒lmas─▒ halinde, 3. ki┼čiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün SATICI’ya gönderildi─čine ili┼čkin kargo teslim tutana─č─▒ örne─či ile tüm fatura as─▒l nüshalar─▒n─▒n iadesi zorunludur. Bu belgelerin ula┼čmas─▒n─▒ takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Cayma hakk─▒ nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI taraf─▒ndan kar┼č─▒lan─▒r.

MADDE 6 – CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteli─či itibar─▒yla iade edilemeyecek ürünler, tek kullan─▒ml─▒k ürünler, kopyalanabilir yaz─▒l─▒m ve programlar, h─▒zl─▒ bozulan veya son kullan─▒m tarihi geçen ürünler için cayma hakk─▒ kullan─▒lamaz. A┼ča─č─▒daki ürünlerde cayma hakk─▒n─▒n kullan─▒lmas─▒, ürünün ambalaj─▒n─▒n aç─▒lmam─▒┼č, bozulmam─▒┼č ve ürünün kullan─▒lmam─▒┼č olmas─▒ ┼čart─▒na ba─čl─▒d─▒r.
  • Her türlü yaz─▒l─▒m ve programlar
  • DVD, VCD, CD ve kasetler
  • Bilgisayar ve k─▒rtasiye sarf malzemeleri (toner, kartu┼č, ┼čerit v.b)
  • Hür türlü kozmetik ürünleri
  • Niteli─či itibariyle kullan─▒m s─▒ras─▒nda cilde veya a─č─▒za temas eden ürünler

MADDE 7 – YETK─░L─░ MAHKEME

─░┼čbu sözle┼čmenin uygulanmas─▒nda, Sanayi ve Ticaret Bakanl─▒─č─▒nca ilan edilen de─čere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’n─▒n veya SATICI’n─▒n yerle┼čim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Sipari┼čin gerçekle┼čmesi durumunda ALICI i┼čbu sözle┼čmenin tüm ko┼čullar─▒n─▒ kabul etmi┼č say─▒l─▒r.

MADDE 8 – TALEP VE ┼×─░KAYETLER

ALICI, talep ve ┼čikayetlerini zayiflamailaci.org internet ma─čazas─▒nda belirtilen ileti┼čim adreslerine yapabilir.ALICI, i┼čbu sözle┼čmeyi okuyup bilgi sahibi oldu─čunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdi─čini kabul ve beyan eder.
zayiflamailaci.org gizlilik ve yasal bildirim hakk─▒nda bilgiler ilgili sayfada bildirilmi┼čtir